Вигравай сертифікат на суму 50 000 грн і влаштуй відпустку своєї мрії!

0
2736
v-bukovel-ot-avon

ЗРОБИ КІЛЬКА КРОКІВ ДО СВОЄЇ МРІЇ!
Тільки з 28 вересня до 18 жовтня 2018 року включно!
1. Заповни форму й отримай особистий рахунок
2. Зроби замовлення на 600 грн
3. Автоматично стань учасником розіграшу

Вигравай сертифікат на суму 50 000 грн і влаштуй відпустку своєї мрії!
Опинися у серці українських Карпат. Насолоджуйся казковими краєвидами, драйвуй на лижах засніженими схилами, смакуй гарячий глінтвейн – поринь у справжню казку разом з Avon!
v-bukovel-ot-avon-2v-bukovel-ot-avon-3

стрелка_главная_регистрацяи

 Заповнити Онлайн-Форму

ВАЖЛИВО
Програма «Виграй 50 000 грн на відпочинок у Буковелі!» діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 28.09.2018 до 18.10.2018 включно. Детальні умови Програми вказані на my.avon.ua
Учасниками Програми є всі зареєстровані Представники Компанії Avon, окрім Партнерів та Районних Менеджерів.
Для участі у розіграші продукція на суму 600 грн за цінами Каталогу має бути замовлена одним замовленням.
Обов’язковою умовою визначення Представника переможцем є повідомлення таким Представником коректного власного номера телефону для зв’язку із ним у разі перемоги.
Під сертифікатом на суму 50 000 грн мається на увазі забезпечення поїздки для переможця в рамках зазначеного номіналу сертифікату. Номінал сертифікату не підлягає обміну на грошовий чи будь який інший еквівалент.
Розіграш та оголошення його результатів буде відбуватися 22.10.2018
Під гарантовано мається на увазі право на разове придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ за результатами Програми Розвитку Нових Представників, яка діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 28 вересня до 18 жовтня включно. Організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови вказані на my.avon.ua. Заохочувальний товар (Парфумна вода Avon Luck Limitless для Неї, 50 мл або Туалетна вода Avon Luck Limitless для Нього, 75 мл) можна отримати зі своїм замовленням від 550 грн в наступній Кампанії після Кампанії, у якій було розміщене перше замовлення. Якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не було вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коди, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.
Також під гарантовано мається на увазі отримання знижки 25% на товари з Каталогу з 28 вересня до 18 жовтня включно в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», що діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим. Організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови вказані на my.avon.ua.

Бажаєте взяти участь в розіграші сертифікату? Заповніть та надішліть цю форму…

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.